Viljandi Vibes Live @ Raadio 2 : I Wear* Experiment – Stress My Friend

 

Kas mäletate veel oma kevadisi stressipuhanguid, unetuid öid ja lugematuid kohvitasse? Viljandi Vibes mäletab! Kõige erksamalt on meeles aprillikuine kevadöö Tallinnas Raadio 2 stuudios. Viljandi Vibes teab, mis on stress ja, hell yeah, teab ka kuidas olla NO STRESS! Sest öövõte I Wear* Experimentiga oli hull ja vinge, kuid stress, oh no!

Võta meiega üks tassike kohvi, kuula fantastilist eesti bändi I Wear* Experiment, lase stressil minna ning astu päeva metsiku hüperenergiaga!

Täpselt sellise laengu sai Viljandi Vibesi tiim aprillis, kui koostöös I Wear* Experimenti, Maarja Merivoo-Parro ja Raadio 2-ga sai Tallinnas otseeetris ette mängitud ja üles filmitud IW*E uus album “Patience”. Mikk, Johanna ja Hando moodustavad võrratu trio, kellega koostööd teha ning hilistel õhtutundidel rokkida. Sest just seda rokki, põlemist ja eklektilisust on I Wear* Experimenti muusika tulvil!

Hoiatus! Video sisaldab suures koguses head muusikat, tuju boostivat energiat ja puusi liikuma panevaid rütme!

http://iwearexperiment.com/

https://www.facebook.com/iwearexperiment

Täname: Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, Elektrimaailm.ee, GoPro Eesti, Raadio 2 ja Maarja Merivoo-Parro, Hetika Trükikoda, Kiirprint.ee

 

Värsked postitused