Viljandi Vibes Live Sessions: Lights on the Ceiling – Daydreaming


Neljapäeva hommikud on eriti mõnusad, et alustada tuju ülessulatava muusikaga, nädala selgroog on juba murtud! Seekord pakume muusikameeltele ja hingekeeltele eriti magusmahlast ja verinoort ning täiesti kohalikku Viljandi (!!!) rokki. Eelmise aasta lõpul, kui lumi oli värskelt maha sadanud, hüppas Viljandi Vibesi tiim Jakobsoni tänaval asuvasse jazzibaari Jasm, pani lambid huugama ning küttis ruumi kuumaks uut materjali meisterdades! Veel päris jõulukuu algul filmisime üles ühe ülivinge ja energiast pakatava noore rock’n’rolli bändi Lights on the Ceiling loo “Daydreaming”.

Hommikune kohtumine Jasmis oli algul arglik. Vaikne sagimine, toolide tõstmine, bändi asetuse leidmine, häälestamine, sound check, viimased kohvilonksud… Ja siis!

Heli? Valmis!

Valgus? Korras!

Kaamerad? Salvestavad.

VÕTE!

Aja möödudes muutus õhkkond ruumis ülimõnusaks. Kogu seltskond nautis olukorda ning Jasm kajas kaasakiskuvast muusikast. Kaameratiim hoidis kramplikult tagasi oma puusanõkse ja jalatatse, et mitte keset võtet tantsuhoogu sattuda. Võtte lõpuks oli Jasm kuumaks köetud.

Lights on the Ceiling on Viljandist pärit rokibänd, kes ise nimetab end melonrokki viljelejateks. Sakalas ilmunud artiklis on Andres kirjeldanud bändi muusikat järgmiselt:  “See on magus, mahlase kõlaga, piisavalt ümar ja kõigile melomaanidele”. Viljandi Vibes igatahes nõustub ning sulab vaikselt hommikukohvi nautides muusikasse.

 

 

https://www.facebook.com/lightsontheceiling/

 

Suur aitäh meie toetajatele MTÜ Eesti Muusika Ekspordis ja Eesti Autorite Ühingus!

With love from Viljandi, VV

Värsked postitused