Viljandi Vibes Live Sessions: Nebula Flowers – Udu

Kirevalt värviline sügis on muutunud krõbedaks ja lummavaks talveks. Päike piilub järjest harvemini pilvevahelt, ööd pikenevad ning öötaeva kuningas, kuu, valgustab lumest sätendavat maapinda.

Sügiselõpul, ühel täiskuuööl, sõitis Viljandi Vibesi tiim haruldaselt hilisel õhtutunnil põksuvate südamete saatel Olustvere mõisa oma järjekordsele võttepäevale (loe: võtteööle). Õhkkond oli pinev, väledalt tegutsevad tehnikud, salapärased muusikud, omapärase hingega mõisahoone. Nii sündis meie ülivärske video bändiga Nebula Flowers ning lugu “Udu”!

Nebula Flowers on Viljandi Kultuuriakadeemia juurtega bänd, kes sel sügisel osales ka Noortebänd 2016 Viljandi eelvoorus. Nebula Flowers on kooslus, mis loob midagi uut, senikuulmatut, groteskset ja samas graatsilist ning kõlavat. Neid iseloomustab kurbrõõmus ilu ja soov saada tervikuks. Bändi ebatavaline, kuid meeliülendavalt hästi toimiv kooslus – vokaal, viiul, süntesaatorid, löökpillid – eraldab neid täielikult tänapäeva popmuusikamaastikust ning tõstab esile täiesti uue kõlapildiga.

Luba endal mõneks minutiks lõõgastuda, lülita muu maailm välja ja naudi meie uut videot! Soojalt soovituslik on enne vaatamist varuda ümber tekk, soe kampsun või hea sõber, sest külmavärinad on garanteeritud!

https://www.facebook.com/nebulaflowers

Värsked postitused