Imede aeg

Mis asi siis ikkagi on see Viljandi vibe?

See on see, kui elu keerdkäigud toovad sind õppima Viljandisse. Ja sa avastad enda ümber nii palju andekaid inimesi, saatusekaaslasi. Mõnega käid samal kursusel, mõnega teed koos mõnda lahedat projekti, mõnega jagad korterit ja mõnega saad lihtsalt juhuslikult headeks sõpradeks. Või noh, sõpradeks saame ju niikuinii…

Aga nendest sõprustest sünnivad head ideed ja ühised unistused. Energia ja sünergia, mis võivad võtta väga erinevad vorme laulude, rännakute, pidude, festivalide, bändide, seltskondi ühendavate kogemuste ja tunnete ja veel ükskõik mille näol.

Meie jaoks on Viljandi Vibes lugu sellest, kuidas ühel ilusal inimesel oli unistus. Ta julges seda lõpuks jagada ja see tõi kokku kuus väga erineva taustaga üliõpilast, kes kõik armastavad muusikat ja Viljandit ning tahavad siin maailmas ära teha midagi head. Head eesti muusikutele, Viljandi kogukonnale, muusikahuvilisele internetipõlvkonnale, eesti kultuurile üldiselt ja head meile endile.

Viljandi vibe ongi kõik see hea, mis Viljandis on. Need inimesed, need kohad, sõnad, tunded ja muusika. See vist ongi armastus.

VV / with love from Viljandi

Värsked postitused